© 2022 Alle rechten voorbehouden
Gemaakt door Onlinemeersucces.nl
De kans is vrij groot dat uw gootsteen vroeg of laat een keer verstopt raakt. Er komen regelmatig etensresten, zeepresten en verpakkingsmaterialen in de gootsteen terecht. Wij zijn zelfs een keer een spijker tegengekomen tijdens het ontstoppen van een gootsteen. In het geval van een verstopping in de gootsteen zullen wij uw afvoer demonteren en uw gootsteen grondig ontstoppen en reinigen. Wij bieden u een 24/7 service aan in Soest en zijn iedere dag van het jaar bereikbaar. Wij begrijpen als geen ander dat u zich in een vervelende situatie bekeert wanneer uw gootsteen is verstopt. Bel ons gerust, neem contact op via het contactformulier of via WhatsApp. Ook kunt u direct een offerte aanvragen door middel van het offerte formulier. Onze monteurs uit Soest schieten u maar al te graag te hulp.
Wat u het beste kan doen als uw gootsteen verstopt is leest u hier. Als er een vervelende geur in de ruimte hangt en het water niet meer wegloopt uit de gootsteen dan heeft u waarschijnlijk te maken met een verstopte gootsteen. Een verstopte gootsteen kan verschillende oorzaken hebben. Het kan bijvoorbeeld komen door het doorspoelen van etensresten, te veel kalk in het water, leidingproblemen en voorwerpen in de afvoer. Soms is het mogelijk om een verstopte gootsteen zelf op te lossen. Lukt het zelf niet? Probeer het dan ook niet nog een keer. Als u het nog een keer probeert loopt dit vaak uit tot meer problemen en schade. Het is dan wijs om de deskundige mannen van Regioriool.nl uit Soest in te schakelen. Uw gootsteen wordt dan grondig ontstopt en gereinigd door onze ervaren monteurs. Indien nodig zullen wij uw gootsteen ook nog repareren. Wij werken altijd met professionele en hoge kwaliteit materialen.
Zet de plopper over de afvoer in de gootsteen. De verstopping in de afvoer komt los door een duwende en trekkende beweging te maken met de plopper. Spoel door uw gootsteen nog wat kokend water om er zeker van te zijn dat de verstopping is verholpen.
Plaats een emmer onder de zwanenhals en draai de ring los. Laat het water uit de wasbak lopen. Verwijder al het vuil uit beide delen van de buis en spoel de buis schoon met heet water. Bent u klaar? Draai de anti-lek ring goed aan. Hiermee voorkomt u een lekkage in uw keukenkastje.
Soda en azijn kunnen soms een hulpmiddel zijn voor het ontstoppen van uw gootsteen. Spoel een hand vol soda met een flinke slok heet water door de gootsteen. Hierna giet u een klein beetje azijn door de gootsteen, maar pas op! Het kan flink gaan bruisen in uw gootsteen. Spoel vervolgens het mengsel weg met wat water.
Regioriool.nl heeft een uitgebreid werkgebied als het gaat om gootstenen ontstoppen. Hieronder bevindt zich een opsomming van het werkgebied waarin wij dagelijks actief zijn. Staat uw plaats hier niet bij? Geen probleem! De kan is groot dat wij u alsnog van dienst kunnen zijn.
Wij staan dag en nacht voor u klaar in Soest met onze gootsteen ontstoppingsservice. Wanneer u zich in een noodsituatie bevindt zijn wij snel ter plaatse en verhelpen uw probleem met onze moderne apparatuur en deskundige monteurs. Inmiddels hebben we al tientallen jaren ervaring in het vak en weten we precies hoe we uw probleem moeten aanvliegen. Ons team gaat geen uitdaging uit de weg en steekt graag de handen uit de mouwen. Onze wagen is altijd gevuld met de juiste apparatuur en voldoende materialen om direct uw gootsteen te repareren. Kwaliteit, vakmanschap en gegarandeerd de beste service als u kiest voor de vakbekwame specialisten van Regioriool.nl uit Soest.
Hieronder vindt u een greep uit onze diensten. We zijn gespecialiseerd in gootstenen, afvoeren en dieper liggende verstoppingen. Ook voor het aanleggen of repareren van uw afvoer of gootsteen bent u bij ons aan het juiste adres.
Riool verstopt in Soest? Bel ons snel. Wij lossen het direct en snel op.
Afvoer verstopt in Soest? Bel ons snel. Wij lossen het direct en snel op.
Toilet verstopt in Soest? Bel ons snel. Wij lossen het direct en snel op.
Hieronder hebben wij voor u een aantal veel gestelde vragen op een rijtje gezet. Staat uw vraag hier niet tussen? Neem dan gerust én geheel vrijblijvend contact op met onze experts.
Wilt u uw gootsteen zelf ontstoppen of wilt u het gelijk door een expert laten doen? Beide opties zijn mogelijk. Zelf kunt u uw gootsteen proberen te ontstoppen met een plopper. Als dit niet werkt kunt u het ook nog proberen met het doorspoelen van de afvoer met heet water en een scheut soda. Is uw gootsteen hierna nog steeds verstopt? Dan heeft u waarschijnlijk te maken met een ernstige verstopping. Ga dan niet door met het proberen te ontstoppen van uw gootsteen. U kunt dan namelijk meer schade aanbrengen. Ons advies is om dan een expert in te schakelen. Een expert beschikt over de juiste kennis en materialen voor het ontstoppen van uw gootsteen. Daardoor weet u meteen zeker dat het in één keer goed gebeurt.
Als u uw gootsteen laat ontstoppen door een expert is er helaas geen standaard prijskaartje aan te hangen. Elke loodgieter rekent andere prijzen en elke verstopping is anders. Wij kunnen u wel vertellen welke tarieven u kunt verwachten als u door ons uw bad laat ontstoppen. Bij 30 minuten arbeid geldt bij ons het tarief vanaf €87,50 exclusief btw.
We zijn gespecialiseerd in gootsteen ontstoppingen in Soest en streven naar een snelle, vriendelijke en betrouwbare dienstverlening.
© 2022 Alle rechten voorbehouden
Gemaakt door Onlinemeersucces.nl