Wasbak ontstoppen in Midden-Delfland

Schakel ons in en profiteer van voordelige voorrijkosten. Dit geldt voor alle ontstoppingswerkzaamheden in Midden-Delfland. Neem contact op voor een vrijblijvende prijsindicatie.

Wasbak ontstoppen Midden-Delfland

Heeft u problemen door een verstopte wasbak? Hoe hardnekkiger de verstopping, hoe lastiger het zal zijn om uw wasbak te ontstoppen. Gelukkig schiet Regioriool.nl u te hulp! Als u kijkt naar de impact van de overlast kunt u wellicht een inschatting maken van de heftigheid van de verstopping in uw wasbak. Dagelijks spoelt u etensresten, zeep, tandpasta en allerlei andere chemische middelen door de wasbak. Hierdoor kan de wasbak verstopt raken.

Regioriool.nl beschikt over professionele apparatuur waarmee uw probleem snel gevonden en verholpen is. Door gebruik te maken van complexe camerasystemen kunnen wij meteen bepalen wat de omvang van de verstopping is.

Woont u in Midden-Delfland en heeft u last van een verstopping in uw wasbak? Neem dan contact met ons op of maak een afspraak.

Noodsituatie in Midden-Delfland?

In een noodsituatie zijn onze vakspecialisten uit Midden-Delfland 24 uur per dag bereikbaar.

Wasbak ontstoppen tips

Voor het ontstoppen van een wasbak kan u beginnen met een liter kokend water met bakingsoda of huishoudsoda te mengen. Laat dit mengsel 24 uur inweken nadat u het in de wasbak heeft gegoten. Hierna kunt u uw wasbak nogmaals doorspoelen met een liter kokend water.

Heeft de methode die net besproken is niet gewerkt? Dan kunt u het nog proberen te verhelpen met een plopper. Houd het rubberen gedeelte kort onder het warme water en plaats deze over de afvoer. Beweeg de stok op en neer totdat u de verstopping los voelt komen. U kunt de resten met de hand verwijderen.

Heeft u geen plopper in huis of geen zin in vieze handen? Wij kunnen uw wasvak vakkundig ontstoppen. Bel snel of maak vrijblijvend een afspraak.

Regioriool.nl

Voor bedrijven in Midden-Delfland

Als ondernemer hinder van een verstopte wasbak in uw kantoorpand? Ook hier staan wij het gehele jaar voor u klaar! Wij begrijpen als geen ander hoe beroerd het is om overlast te ervaren van een verstopping wanneer u dagelijks personeel en klanten over de vloer heeft. Wij lossen uw probleem meteen voor u op.

Ontstoppen

Riolering vervangen Midden-Delfland

Naast ons specialisme om verstoppingen te verhelpen hebben wij ook nog andere vaardigheden. Wij kunnen ook namelijk nieuwe rioleringen aanleggen. Wij kunnen u een passend advies geven.

Riolering

Riolering onder de loep Midden-Delfland

Al enige tijdje last van verstoppingen? Wij komen graag bij u langs in Midden-Delfland voor een uitgebreide controle. Wij hebben alle benodigdheden om uw riool volledig te controleren. U ontvangt van ons een uitgebreid rapport met een passend advies.

Regioriool.nl voorkomt een verstopte wasbak

Voorkomen is beter dan ontstoppen. Maar hoe voorkomt u dat uw wasbak verstopt raakt? Maak een afspraak bij Regioriool.nl en laat u adviseren over een periodieke controle. Wij komen een aantal keer per jaar bij u langs in Midden-Delfland om uw riool grondig te controleren op (beginnende) verstoppingen. Zo bent u ervan verzekerd dat u geen overlast zult ervaren van verstoppingen of overstromingen in uw woning. Heeft u tussentijds een spoedgeval? Uiteraard staan wij dan direct voor u klaar! Hieronder een aantal tips van onze experts om een verstopping te voorkomen:

  • Verwijder na het kammen uw haren uit de gootsteen
  • Spoel zo min mogelijk etensresten door de afvoer
  • Maak uw wasbak geregeld schoon met soda en azijn
  • Dek het afvoerputje af met een zeefje

Wasbak verstopt?

Maakt u zich geen zorgen. Het is probleem is vrijwel altijd meteen op te lossen. Onze deskundigen specialisten hebben al jarenlange ervaring met het ontstoppen van wasbakken. Dus met alle jarenlange ervaring en professioneel gereedschap is het probleem snel opgelost. Heeft u een vraag of wilt u graag meer informatie ontvangen? Neem dan gerust contact op met onze vakspecialisten. Wij zijn 24 uur per dag het hele jaar door bereikbaar om u zo goed mogelijk te helpen. Wasbak verstopt? Bel Regioriool.nl.

Hoe kan u een verstopping in uw wasbak in Midden-Delfland voorkomen?

Een verstopping voorkomen in Midden-Delfland is altijd fijner dan ontstoppen. Daarom hebben wij een aantal tips voor u opgesteld hoe u een verstopping in uw wasbak kan voorkomen.

1. De afvoer schoonspoelen

Spoel de afvoer minstens één keer per maand door met heet water. Het hete water neemt het vuil mee, waardoor er minder snel ophopingen ontstaan in de afvoer. Wilt u het met wat sterker spul reinigen? Dan kunt u de afvoer doorspoelen met heet water in combinatie met soda. Soda is een extremer middel waardoor er meer hardnekkig vuil wordt doorspoelt.

2. Chemische ontstoppers

Gebruik geen chemische ontstoppers om uw afvoer mee door te spoelen. Chemische ontstoppers doen vaak meer kwaad dan goed voor uw afvoer. Laat deze middelen achterwege en spoel de afvoer door met heet water of schakel een ontstoppingsdienst in.

3. Afvoerzeefje plaatsen

Heeft u al een afvoerzeefje in uw wasbak? Afvoerzeefjes houden zeepresten, etensresten, vuil en haren tegen. Met een afvoerzeefje in de wasbak houdt u veel dingen tegen waarvan u niet wilt dat het in de afvoer komt. Dit is een vrij eenvoudig middel om verstoppingen te voorkomen. Zorg er ook voor dat u deze ook regelmatig schoonmaakt, anders kan het soms als nog in de afvoer terecht komen. Verwijder bijvoorbeeld haren en de etensresten uit het zeefje. Maak ook de rest van de wasbak regelmatig schoon. Dit is een gemakkelijke manier om een verstopping te voorkomen.

4. Geen resten wegspoelen

Zorg ervoor dat u geen etensresten of vet in uw wasbak wegspoelt. Dit kan namelijk gaan ophopen in uw afvoer, waardoor er een verstopping ontstaat. Gooi uw etensresten gewoon in de prullenbak en voorkom een verstopping.
Heeft u ondanks deze tips toch een verstopte wasbak in Midden-Delfland? Dit is uiteraard enorm vervelend. Schakel Regioriool.nl in en laat uw wasbak ontstoppen.

Rioolontstopping

Onze diensten in Rotterdam

Hieronder vindt u een kleine greep uit onze diensten in Midden-Delfland. Heeft u een vraag? Neem dan contact met ons op en dan helpen wij u verder.

Riool verstopt in Midden-Delfland? Bel ons snel. Wij lossen het direct en snel op.

Afvoer verstopt in Midden-Delfland? Bel ons snel. Wij lossen het direct en snel op.

Toilet verstopt in Rotterdam? Bel ons snel. Wij lossen het direct en snel op.

Heeft u te maken met een verstopte wasbak dan kan u altijd proberen om de wasbak zelf te ontstoppen. Lukt dit niet? Dan is ons advies om een professional in te schakelen. Een professional beschikt over de benodigde kennis en materialen om dit correct op te lossen. Zo kan u er vanuit gaan dat uw wasbak goed ontstopt wordt en hoeft u zich er niet meer druk over te maken.

Elke wasbak en verstopping is anders, daarom kunnen wij helaas geen standaard prijskaartje hangen aan het ontstoppen van een wasbak. Wel kunnen wij u vertellen dat wij zeer voordelige voorrijkosten hanteren. Neem voor een volledige prijsindcatie contact met ons op..

Een wasbak in Midden-Delfland kan verstopt zijn geraakt door bijvoorbeeld haren, tandpasta, zeepresten en overige restjes die in de afvoer terecht zijn gekomen. Ook kan het zijn dat er veel vuil in de sifon is gekomen en dat de verstopping daardoor is ontstaan.
Een verstopte wasbak in Midden-Delfland is te herkennen aan water dat steeds langzamer wegloopt door de afvoer en een wasbak die helemaal niet meer leegstroomt en dus overloopt.
Dat is nooit met 100% zekerheid te zeggen, maar er zijn diverse voorzorgmaatregelen die u kan nemen waardoor u de kans tot een verstopping aanzienlijk kleiner maakt. Als eerst kunt u de afvoer maandelijks preventief schoonspoelen. Daarnaast is het verstandig om een afvoerzeefje te plaatsen. Een afvoerzeefje kan resten tegen houden en zorgt ervoor dat deze resten niet in de afvoer terecht komen.

Contact opnemen?

Wij zijn de specialisten voor het ontstoppen van wasbakken in Midden-Delfland.

Wasbak ontstoppen Midden-Delfland