Great very professional service. They have unblocked my kitchen and shower drains very quickly and worked accurately wit… Lees meer
Was na de droogcyclus nog nat in Veenendaal?
In Veenendaal zien wij regelmatig droogproblemen bij bewoners van de naoorlogse rijtjeswoningen en flats uit de jaren '60 en '70, waar afvoerslangen door de jaren heen sterk vervuild raken met pluizen, stof en kalkaanslag. Regioriool.nl is uw specialist voor het snel en grondig ontstoppen van condensafvoeren en luchtafvoeren — zodat uw droger weer naar behoren functioneert en u geen onnodige energierekening betaalt.
- Snel ter plaatse in Veenendaal: doorgaans binnen 60-80 minuten via de A12
- 24/7 bereikbaar, ook 's avonds en in het weekend
- Gespecialiseerd in condensdrogers én luchtafvoerdrogers
- 9.5/10 klantwaardering op basis van honderden tevreden klanten
Heeft u een spoedsituatie? Wij zijn dag en nacht bereikbaar en staan doorgaans snel bij u op de stoep.
311 822 326 70Waarom drogers in Veenendaal zo vaak verstopt raken
In Veenendaal komen wij bij drogersinspecties steeds dezelfde oorzaken tegen, sterk gekoppeld aan het woningtype en de bouwperiode van de wijk. Wie weet waar hij naar moet kijken, lost het probleem veel sneller op.
Verstopte luchtafvoerslangen in naoorlogse rijtjeswoningen
In Dragonder-Noord, de Schepenbuurt en andere naoorlogse wijken uit de jaren '50-'70 lopen veel luchtafvoerdrogers via lange, geplooide slangen door binnenmuren of kruipruimtes naar buiten. Deze slangen zijn berucht om pluisophoping op de bochten. Na jarenlang gebruik kan de doorstroom zo sterk afnemen dat de droger de wastemperatuur niet meer haalt en de was vochtig blijft.
Verstopte condensafvoer door kalkaanslag in portiekflats
In de portiek- en galerijflats in het centrum en rond de Kerkewijk worden condensdrogers vaak op een gezamenlijke afvoer aangesloten. Veenendaals leidingwater heeft een relatief hoge hardheid, waardoor kalkaanslag in de condensbak, de pomp en de afvoerslang van een condensdroger versneld optreedt. Het gevolg: de condenspomp slaat af op beveiliging en de droger stopt voortijdig of meldt een storingsmelding.
Verstopt pluizenfilter en luchtkanaal in nieuwbouwwijken
In nieuwere wijken als De Engelenburg, Petenbos en De Vallei worden drogers vaak ingebouwd in een kast of wasruimte met beperkte ventilatie. Door de afgesloten opstelling stapelt pluisstof zich extra snel op in het secundaire filter en het interne luchtkanaal achter de trommel. Bewoners merken dit pas als de droger merkbaar langer doet over een cyclus of de thermische beveiliging de machine stilzet.
Zo lossen wij een verstopte droger in Veenendaal op
U belt, wij plannen direct in
Dag en nacht bereikbaar via 0182 232 670. Wij rijden vanuit Vlaardingen via de A20 en A12 naar Veenendaal en zijn er binnen 30 minuten. U hoeft geen halve dag vrij te nemen.
Snel ingeplandVolledige inspectie van droger en afvoer
Wij controleren het volledige traject: pluizenfilter, condensbak, condenspomp, interne luchtkanalen en de externe afvoerslang tot aan de geveluitlaat. Zo missen wij nooit een secundaire verstopping.
Grondige diagnoseOntstopping en reiniging op maat
Afhankelijk van de oorzaak reinigen wij mechanisch en/of met ontkalking: pluisverwijdering uit het luchtkanaal, ontkalking van de condenspomp en het waterreservoir, of het doorblazen en reinigen van de externe afvoerslang.
Juiste techniek per situatieTestdraai en preventief advies
Na de reiniging draaien wij de machine op een kortcyclus en meten de luchtdoorvoer of controleren de condensafvoer. Wij geven u eerlijk advies over filterreiniging en de optimale opstelling van uw droger.
Controle en advies inbegrepenVraag direct een offerte aan
Vul het formulier in en ontvang binnen 2 uur een vrijblijvende reactie van onze specialisten. Liever direct contact?
- Reactie binnen 2 uur
- Bij spoed binnen 30 minuten ter plaatse
- Gratis en geheel vrijblijvend
- 9.5/10 · 167+ Google-reviews
Droger ontstoppen in alle wijken van Veenendaal
Onze monteurs rijden dagelijks door Veenendaal en zijn in alle wijken snel ter plaatse.
Centrum en oud-dorp
- Centrum
- Kerkewijk
- Franse Gat
- Schrijverswijk
Noord en Noordoost
- Dragonder-Noord
- Dragonder-Zuid
- Schepenbuurt
- Stationskwartier
Oost
- De Engelenburg
- Petenbos
- Dichtersbuurt
Zuid en Zuidwest
- De Vallei
- Veenendaal-Zuid
- Rondweg-Zuid
- De Buursteeg
West
- De Smalle Zijde
- Geldermalsen-buurt
Wij helpen particulieren en bedrijven in Veenendaal
Woningeigenaren en huurders
Of u nu in een rijtjeswoning in Dragonder-Noord woont of in een nieuwbouwwoning in De Engelenburg — wij helpen u snel van een verstopte droger af. Bij huurwoningen adviseren wij u ook over wie de kosten draagt: u of uw verhuurder.
VvE's en appartementencomplexen
In appartementencomplexen delen bewoners de standleidingen en het hoofdriool. Wij helpen VvE-beheerders met inspectie, onderhoud en spoedmeldingen. Van een enkele standleiding tot een volledig complex — wij denken mee over een efficiënte aanpak.
Bedrijven en wasserettes
Wasserettes, hotels en zorginstellingen op bedrijventerreinen als De Compagnie en De Vendel zijn afhankelijk van goed functionerende drogers. Wij bieden onderhoudscontracten en prioritaire spoedrespons voor zakelijke klanten.
Waarom Veenendaalse klanten kiezen voor Regioriool.nl
Regioriool.nl rijdt vanuit Vlaardingen via de A12 rechtstreeks naar Veenendaal en is er binnen 30 minuten. Wij kennen de naoorlogse woningbouw in Dragonder en de Schepenbuurt, de oudere bebouwing rond de Kerkewijk én de modernere uitbreidingswijken — en weten bij elk woningtype waar de meest voorkomende verstoppingsoorzaken zitten. Dat scheelt tijd en onnodige kosten.
- Binnen 60-80 minuten ter plaatse in Veenendaal via de A12
- 24/7 bereikbaar — ook 's avonds, 's nachts en in het weekend
- Ervaring met alle veelvoorkomende drogertypen en -opstelplaatsen in Veenendaal
- Transparante tarieven, geen verborgen kosten of onverwachte meerprijs
- Garantie op uitgevoerd werk

Wat zeggen onze klanten in Veenendaal?
"Zaterdagavond belde ik in paniek omdat mijn riool volledig verstopt was. Binnen 45 minuten stond er een monteur voor de deur. Professioneel, snel en vriendelijk. Het probleem was binnen een uur opgelost. Absoluut een aanrader!"
"Wij hadden al een tijdje last van rioollucht in de badkamer. Regioriool heeft een grondige inspectie gedaan en de oorzaak gevonden. Netjes opgelost en een duidelijke uitleg gegeven. Geen verborgen kosten."
"Voor ons bedrijfspand hadden we een complete rioolvervanging nodig. Regioriool heeft dit netjes en snel uitgevoerd met minimale overlast. Goede communicatie, eerlijke prijs en uitstekend vakwerk."
"Mijn gootsteen liep al weken slecht weg. De monteur was vriendelijk, werkte netjes en het probleem was snel verholpen. Ik zou ze zeker aanbevelen aan vrienden en familie."
"Na een camera-inspectie bleek er een boomwortel in mijn riool te zitten. Regioriool heeft dit professioneel verwijderd en de buis gerepareerd. Goede uitleg, duidelijke offerte en het werk is netjes uitgevoerd."
"Wij zijn VvE-beheerder en werken al jaren met Regioriool samen. Altijd snel, altijd betrouwbaar en de communicatie is uitstekend. Ze denken mee en komen met goede oplossingen. Een partner waar je op kunt bouwen."
Veelgestelde vragen over droger ontstoppen in Veenendaal
In de naoorlogse rijtjeswoningen in Dragonder-Noord en -Zuid lopen luchtafvoerslangen vaak door lange, meerdere malen gebogen routes naar de buitenmuur. Op die bochten hoopt pluisstof zich op, waardoor de luchtdoorvoer geleidelijk afneemt. De droger compenseert dat met langere droogtijden en hoger energieverbruik. Een grondige reiniging van de volledige slang — van binnen naar de geveluitlaat — lost dit in vrijwel alle gevallen op.
Ja, dat is een veelvoorkomend probleem in de oudere flatgebouwen rond de Kerkewijk en het Franse Gat. Condensdrogers die op een centraal afvoerpunt zijn aangesloten, hebben te maken met kalkaanslag in de condenspomp en het afvoerslangje. Leidingwater in de Veenendaalse regio is relatief hard, waardoor dit versneld optreedt. Wij reinigen de condenspomp, ontkalken het systeem en controleren of de afvoer vrij doorloopt.
Vanuit ons kantoor in Vlaardingen rijden wij via de A20 en A12 naar Veenendaal, een rit van doorgaans 65 tot 80 minuten buiten de spits. Bij spoedaanvragen geven wij altijd voorrang en communiceren wij een realistische aankomsttijd zodra u belt.
In verreweg de meeste gevallen is een grondige reiniging voldoende om de droger weer optimaal te laten functioneren. Alleen als het interne verwarmingselement of de condenspomp door langdurige oververhitting beschadigd is geraakt, kan vervanging aan de orde zijn. Wij geven u na de inspectie altijd een eerlijk advies, zonder u onnodig op kosten te jagen.
Ook actief in de regio Veenendaal
Vanuit Vlaardingen bedienen wij via de A12 heel de Gelderse Vallei en de aangrenzende gemeenten rondom Veenendaal.
Meer weten over drogerafvoer ontstoppen? Op onze dienstpagina leest u alles over onze werkwijze, de kosten en wanneer u ons het beste inschakelt.
Recente artikelen over droger ontstoppen
Praktische tips en uitleg van onze specialisten.
- Huismiddeltjes tegen rioolvliegjes: wat werkt écht? — 14 augustus 2026
- Rioolvliegjes: de oorzaak en waar ze vandaan komen — 14 augustus 2026
- Stinkende keukenafvoer: oorzaak en hoe je het voorkomt — 14 augustus 2026
Droger verstopt in Veenendaal? Bel ons direct.
Onze specialisten staan 24 uur per dag, 7 dagen per week voor u klaar en zijn binnen 30 minuten bij u in Veenendaal. Geen lange wachttijden, geen verborgen kosten.