Great very professional service. They have unblocked my kitchen and shower drains very quickly and worked accurately wit… Lees meer
Droger verstopt in Gemert? Wij verhelpen pluizen, stof en kalkblokkades vakkundig.
In Gemert en de omliggende kerkdorpen als De Mortel en Handel zien wij regelmatig dat drogers — met name in de naoorlogse uitbreidingswijken en vrijstaande woningen op zandgrond — kampen met verstopte condensafvoeren door pluizenophoping en kalkafzetting. Regioriool.nl lost uw drogerprobleem snel en grondig op, zodat uw wasgoed na één cyclus weer droog de machine uitkomt.
- Wij rijden via de A16, A59 en A50 naar Gemert — doorgaans binnen 85 tot 100 minuten ter plaatse
- 24/7 bereikbaar, ook in het weekend en op feestdagen
- Bekend met woningtypen in Gemert: van historische bebouwing tot buitengebied-boerderijen
- 9.5/10 klantwaardering op basis van honderden tevreden klanten
Heeft u een spoedsituatie? Wij zijn dag en nacht bereikbaar en staan doorgaans snel bij u op de stoep.
311 822 326 70Droger verstopt in Gemert: oorzaken die wij in deze regio veel tegenkomen
Gemert heeft een gevarieerd woningbestand — van historische panden rondom het Kasteel en het Ridderplein tot naoorlogse rijtjeswoningen en vrijstaande woningen op zandgrond in het buitengebied. Die variatie heeft directe invloed op hoe en waar drogerverstoppingen ontstaan.
Pluizenophoping in vrijstaande woningen en boerderijen
In de vrijstaande woningen en agrarische bebouwing rondom Milschot, Elsendorp en het buitengebied zijn drogers vaak in bijgebouwen of stookruimten geplaatst met lange afvoerleidingen. Hoe langer het afvoerkanaal, hoe sneller pluizen en stof zich ophopen — zeker als de installatie niet regelmatig wordt gecontroleerd. Wij reinigen het volledige traject van pluisfilter tot uitmonding.
Kalkafzetting in condensdrogers door hard bronwater
In Noord-Brabant, en dus ook in Gemert, is het leidingwater relatief hard. Condensdrogers slaan dat kalkrijke water intern op en voeren het af via een condensafvoer. Kalk hoopt zich op in de afvoerslang, het pompje en de warmtewisselaar. Het gevolg: de droger stopt voortijdig, geeft een foutmelding of laat de was nat. Wij reinigen de condensafvoer grondig en adviseren u over kalkpreventie.
Slecht geventileerde bijkeukens in naoorlogse rijtjeswoningen
In de naoorlogse uitbreidingswijken zoals Molenbroek en Doonheide zijn drogers vaak opgesteld in kleine bijkeukens of onder een trap, zonder voldoende aanvoer van verse lucht. Daardoor circuleert vochtige lucht terug de droger in, verzadigde de filters sneller en raken afvoerkanalen eerder geblokkeerd. Wij diagnosticeren de oorzaak én adviseren over een betere ventilatie-oplossing.
Zo lossen wij een verstopte droger in Gemert op
U belt, wij plannen
Dag en nacht bereikbaar via 0182 232 670. Wij rijden vanuit Vlaardingen via de A16, A59 en A50 naar Gemert — voor een spoedafspraak of een geplande service, u bepaalt.
Flexibel inplannenDiagnose: oorzaak vaststellen
Wij inspecteren het volledige droogtraject: pluizenfilter, afvoerkanaal, warmtewisselaar en bij condensdrogers het pompsysteem. Zo stellen wij exact vast waar de blokkade zit en wat de oorzaak is.
Grondige inspectieReiniging en ontstopping
Afhankelijk van de bevindingen reinigen wij het afvoerkanaal mechanisch, verwijderen wij pluizenophopingen, ontstoppen wij de condensafvoer of reinigen wij de warmtewisselaar. Wij werken netjes en laten geen rommel achter.
Vakkundige uitvoeringControle en advies
Na de reiniging testen wij de droger op correcte werking en geven wij u praktisch advies over onderhoud — hoe vaak u het filter moet schoonmaken, of een kalkfilter zinvol is en wanneer professionele reiniging opnieuw gewenst is.
Eerlijk nazorgadviesDroger ontstoppen in alle wijken van Gemert
Onze monteurs zijn actief in heel Gemert en de omliggende kerkdorpen — van de historische kern rondom het Kasteel tot de verspreide bebouwing in het buitengebied.
Centrum en historische kern
- Centrum
- Ridderplein en omgeving
- Haageijk
- Kerkstraat
Noord en Oost
- Molenbroek
- Doonheide
- Paashoef
Zuid, West en kerkdorpen
- De Mortel
- Handel
- Elsendorp
Buitengebied
- Buitengebied Noord
- Buitengebied Zuid
- Milschot
Wij helpen particulieren, woningbedrijven in Gemert
Woningeigenaren en huurders
Of u nu woont in een vrijstaande woning op de zandgrond van het buitengebied, een naoorlogse rijtjeswoning in Molenbroek of een historisch pand rondom het Ridderplein — wij kennen de verschillende woningtypen in Gemert en weten wat er speelt. Huurders overleggen bij twijfel eerst met hun verhuurder over wie het onderhoud regelt.
VvE's en appartementencomplexen
In appartementencomplexen delen bewoners de standleidingen en het hoofdriool. Wij helpen VvE-beheerders met inspectie, onderhoud en spoedmeldingen. Van een enkele standleiding tot een volledig complex — wij denken mee over een efficiënte aanpak.
Bedrijven en instellingen
Van wasserijen en zorginstellingen tot bedrijven op De Wolfsveld of Smokkelhoek: overal waar drogers intensief worden gebruikt, is periodieke reiniging van de afvoer essentieel. Wij bieden onderhoudscontracten op maat voor zakelijke klanten in Gemert.
Waarom klanten in Gemert kiezen voor Regioriool.nl
Regioriool.nl is gevestigd in Vlaardingen en rijdt dagelijks door heel Noord-Brabant, inclusief Gemert en de omliggende gemeente Gemert-Bakel. Onze monteurs weten welke woningtypen en installaties zij in dit deel van de Brabantse zandstreek kunnen verwachten — van de historische kern rondom het Kasteel tot de vrijstaande bebouwing in het buitengebied. Wij werken transparant: u weet vooraf wat wij gaan doen en wat het kost.
- Bereikbaar 24/7 — ook in de avond, nacht en het weekend
- Bekend met woningtypen en installatiesituaties in Gemert en omgeving
- Eerlijke tarieven met voordelige voorrijkosten, geen verborgen kosten
- Garantie op uitgevoerd werk
- 9.5/10 klantwaardering op basis van honderden tevreden klanten

Wat zeggen onze klanten in Gemert?
"Zaterdagavond belde ik in paniek omdat mijn riool volledig verstopt was. Binnen 45 minuten stond er een monteur voor de deur. Professioneel, snel en vriendelijk. Het probleem was binnen een uur opgelost. Absoluut een aanrader!"
"Wij hadden al een tijdje last van rioollucht in de badkamer. Regioriool heeft een grondige inspectie gedaan en de oorzaak gevonden. Netjes opgelost en een duidelijke uitleg gegeven. Geen verborgen kosten."
"Voor ons bedrijfspand hadden we een complete rioolvervanging nodig. Regioriool heeft dit netjes en snel uitgevoerd met minimale overlast. Goede communicatie, eerlijke prijs en uitstekend vakwerk."
"Mijn gootsteen liep al weken slecht weg. De monteur was vriendelijk, werkte netjes en het probleem was snel verholpen. Ik zou ze zeker aanbevelen aan vrienden en familie."
"Na een camera-inspectie bleek er een boomwortel in mijn riool te zitten. Regioriool heeft dit professioneel verwijderd en de buis gerepareerd. Goede uitleg, duidelijke offerte en het werk is netjes uitgevoerd."
"Wij zijn VvE-beheerder en werken al jaren met Regioriool samen. Altijd snel, altijd betrouwbaar en de communicatie is uitstekend. Ze denken mee en komen met goede oplossingen. Een partner waar je op kunt bouwen."
Veelgestelde vragen over droger ontstoppen in Gemert
Dat is een veelvoorkomende oorzaak, maar niet de enige. Een verstopte pluizenfilter, een geblokkeerd afvoerkanaal of bij condensdrogers een verstopte condensafvoer kunnen allemaal leiden tot natte was na een volledige cyclus. In Gemert zien wij daarnaast regelmatig kalkafzetting in de condensafvoer, wat samenhangt met het relatief harde leidingwater in Noord-Brabant. Wij inspecteren het volledige systeem en stellen de exacte oorzaak vast voordat wij ingrijpen.
Vanuit ons kantoor in Vlaardingen rijden wij via de A16, A59 en A50 naar Gemert — een rit van doorgaans 85 tot 100 minuten. Wij plannen onze afspraken zorgvuldig in zodat wij op tijd bij u zijn, ook bij spoed. Belt u ons, dan geven wij u direct een realistische verwachting.
Ja, zeker. Wij zijn regelmatig actief in het buitengebied van Gemert-Bakel, ook bij agrarische percelen in Milschot, Elsendorp en rondom De Mortel en Handel. Lange afvoerkanalen in bijgebouwen vereisen een grondige reiniging over het volledige traject — dat is precies wat wij doen.
Voor een gemiddeld huishouden adviseren wij een professionele reiniging van het volledige afvoerkanaal eens per twee jaar. Bij intensief gebruik — meer dan vijf droogcycli per week — of bij een lange afvoerroute via een bijgebouw raden wij jaarlijkse controle aan. Tussentijds kunt u zelf het pluizenfilter na elke cyclus legen en de condensbak regelmatig reinigen.
Ook actief in de regio Gemert
Vanuit Vlaardingen bedienen wij heel Noord-Brabant — naast Gemert zijn wij ook snel ter plaatse in de omliggende plaatsen.
Droger verstopt in Gemert? Bel ons direct.
Onze specialisten zijn 24/7 bereikbaar en rijden naar heel Gemert en omgeving — van het centrum rondom het Kasteel tot de verspreide bebouwing in het buitengebied. Bel 0182 232 670 en wij helpen u verder.